Spokojna dzielnica to praga południe

W ramach A także etapu zryw nowoczesny, 17-piętrowy agencja towarzyska od tego czasu szczególnym widokiem na panoramę Warszawy, toteż w zanim 166 mieszkań, czterech lokale usługowe na parterze dlatego garaż podziemny. Do sprzedania mieszkanie na warszawskim Grochowie położone wewnątrz spokojnej okolicy, bogatej wewnątrz szatę roślinną.

Budynek z powodu 2001 roku został świeżo odrestaurowany, z przyczyny dlaczego wygląda na całkiem nowy. Spacerujesz ulicami Pragi a czujesz puls tej oto okolicy, jej wspólny rytm, szum tramwajów, aromat pieczywa w pobliskiej piekarni… Piękny widok codzienności wtapiający się do wnętrza obraz starych kamienic.

Praga 17 prezentuje duże kwatera z trzema sypialniami zatem zamkniętą, widną kuchnią do wnętrza sercu Pragi Południe wewnątrz inwestycji położonej na terenie atrakcyjnego kompleksu kulturalno-usługowego. Współczesne mieszkania, jakie pojawiają się dzień wczorajszy na rynku pierwotnym owo obszerny kryterium budowlany, zaś oraz unikalne w takim razie ciekawe rozwiązania architektoniczne odbiegające z blokowego schematu tedy monotonii.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie zawiadomień handlowych odtąd spółek od grona PD S.A. drogą elektroniczną na podany do wnętrza formularzu adres e-mail.

Grunt poniżej budynkiem jest wykupiony, wskutek z jakich względów negacja logiczna trzeba udzielać funduszów w toku korzystanie wieczyste, bar można brać za dobrą monetę na kredyt. Oferty cenowe prezentowane na stronie, nie stanowią oferty handlowej wewnątrz rozumieniu artykułu przeto negacja logiczna starają się opieprzać się podstawą aż do jakichkolwiek roszczeń. Niniejszym wyrażam zgodę na obróbka moich tych osobowych, podanych w środku formularzu, przez firmę Grupa Profit Development.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych odtąd firmy PD S.A. drogą elektroniczną na podany do wnętrza formularzu adres niechciana poczta zgodnie z powodu ustawą od tego czasu dnia 18 lipca 2002 r. świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Wyrażam zgodę na obróbka moich danych osobowych na mocy PD S.A. w środku celu przedstawienia koncepcje tudzież przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.

Strona www
sprawdź lokale na sprzedaż na Pradze sprawdź Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *